Gwintowniki ręczne

Gwintowniki ręczne

Gwintownik Ręczne

Ta grupa zawiera bogaty wybór gwintowników ręcznych przeznaczonych do manualnego gwintowania.Nasza oferta zawiera komplety gwintowników cztero sztukowe, trzy sztukowe, dwu sztukowe, jak i pojedyncze, oraz akcesoria które sa niezbędne do ich używania. Gwintowniki ręczne dzielimy na metryczne, drobnozwojne, zunifikowane, calowe, rurowe, whitwortha i PG. Nasza oferta ma także szeroką ofertę pokręteł do gwintowników.

Gwintowniki ręczne wykonane są z wysokowydajnej stali HSS lub dla bardziej wymagającego materiału HSSE z dodatkiem kobaltu. Taki dobór surowców gwarantuje nam szeroki zestaw ich zastosowania i długie użytkowanie jak i precyzyjnie nacięty gwint. Najbardziej popularne zestawy to komplet który zawiera dwa gwintowniki: Zdzierak i wykańczak. Zestawy które zawierają trzy sztuki wzbogacone są jeszcze o gwintownik pośredni.

Zapraszamy do zapoznania się z gwintownikami które proponujemy, chcieli byśmy podkreślić że sprzedawane przez nas gwintowniki są najwyższej jakości i sprawdzają się wobec najbardziej wymagających klientów.    

Jest 146 produktów.

Pokazano 1-12 z 146 pozycji